Oferta dla firm

Nasza firma zajmuje się również organizacją gier i atrakcji uświetniających firmowe eventy integracyjne i różne uroczystości. Część oferty może również zostać wykorzystana w ramach urodzin, wieczorów kawalerskich i panieńskich oraz innych okazji. To co wyróżnia nas spośród innych firm to fakt, że wszystkie atrakcje są mobilne, organizujemy je w miejscu w którym odbywa się wydarzenie, dostosowując je tak, by wszystko mogło optymalnie się odbyć.

 

W ofercie dla firm znajdują się:

Łuczniczy paintball – całkowicie nowe wydanie klasycznego sportu jakim jest łucznictwo. Drużynowe bitwy z użyciem profesjonalnego sprzętu do gier typu Archery Tag czyli łuczniczego paintballa. Doskonała gra integracyjna i teambuildingowa, pozwalająca wykazać się w warunkach stresowych, pod mocną adrenaliną, walcząc ramię w ramię z współpracownikami. W przeciwieństwie do klasycznego paintballa, gra nie wymaga specjalnie przygotowanego terenu, może zostać przeprowadzona na trawniku, w sali gimnastycznej, lesie czy tak naprawdę wszędzie gdzie jest odrobinę wolnej przestrzeni. Pełny opis oferty TUTAJ.

Dzięki zastosowanemu sprzętowi ochronnemu, oraz łukom i strzałom do Archery Tag, gra jest także całkowicie bezpieczna. Jedyne co pozostanie po grze to wielkie emocje i świetne wspomnienia.

Atrakcja przeznaczona jest dla 6-20 osób, jednak przy turowym systemie przeprowadzania kolejnych starć w rozgrywkach może uczestniczyć znacznie więcej graczy.


Strzelnica łucznicza – podstawowy grupowy kurs posługiwania się łukiem i strzałami. Unikalna możliwość zapoznania się z teorią i praktyką tego pięknego sportu, zakończona wieloma ćwiczeniami na przygotowanej strzelnicy. W przypadku zainteresowania możliwe jest również zakończenie strzelania zorganizowaniem turnieju dla uczestników, który może odbyć się w różnych konwencjach (np. turniej myśliwski, klasyczny – sportowy, czy choćby tematyka zombie apokalipsy). Wbrew pozorom dla zorganizowania toru łuczniczego również nie potrzebujemy szczególnych warunków – dysponujemy profesjonalnymi strzałochwytami i tarczami, dzięki którym jesteśmy w stanie przygotować stanowisko łucznicze w zasadzie wszędzie.

Atrakcja przeznaczona jest dla 5-30 osób.


Warsztaty walki mieczem i szablą – grupowy kurs walki bronią białą. Świetne urozmaicenie wieczoru kawalerskiego czy firmowej imprezy integracyjnej. Atrakcja dzieli się zarówno na część ćwiczebną gdzie zademonstrowane zostaną podstawowy techniki szermierczej, jak i tę bardziej praktyczną, podczas której uczestnicy będą mieli możliwość sprawdzenia nowozdobytych umiejętności. Możliwe jest również zorganizowanie turnieju szermierczego oraz przeprowadzenie walk grupowych, które naszym zdaniem są jedną z najlepszych integracyjnych aktywności dla firm. Adrenalina, wielkie emocje i możliwość rozładowania całego stresu związanego z pracą to tylko nieliczne z zalet takich bitew. Co więcej walki takie połączyć można z inną atrakcją z naszej oferty – łuczniczym paintballem, co zapewni uczestnikom jeszcze więcej wrażeń.

Zajęcia prowadzone są z użyciem bezpiecznej broni systemu Go-now, oraz profesjonalnych sportowych masek szermierczych, nie stanowią więc zagrożenia dla zdrowia uczestników.

Atrakcja przeznaczona dla 5-30 osób jednak przy turowym systemie przeprowadzania kolejnych starć w rozgrywkach może uczestniczyć znacznie więcej graczy. Podobnie jak łuczniczy paintball ta atrakcja nie wymaga specjalnie dostosowanego miejsca, wystarczająca jest odrobina wolnej przestrzeni.


Szkolenie survivalowe – kurs przetrwania w sytuacjach kryzysowych w polskim klimacie. Przy wszechobecnej technologii dwudziestego pierwszego wieku często zatracamy umiejętności pozwalając nam przeżyć, gdy ta zawiedzie. Zajęcia z survivalu pozwolą uczestnikom dowiedzieć się w jaki sposób zdobyć rzeczy niezbędne dla przeżycia czyli kolejne wodę, schronienie, ogień i pożywienie. Poza obszerną częścią teoretyczną nie zabraknie rzecz jasna również praktyki. Kursanci poznają zarówno prymitywne, jak i współczesne metody survivalowe, a zajęcia zakończone zostaną sprawdzianem zdobytych umiejętności, zwieńczonym rozpaleniem ogniska.

Zajęcia w wersji okrojonej (z bardziej rozbudowaną częścią teoretyczną, ale z oczywistych powodów pomijające część zajęć praktycznych) mogą również odbyć się w zamkniętym pomieszczeniu.

Atrakcja przeznaczona dla 6-30 osób.


Pokaz walk rycerskich – show, które może z powodzeniem uświetnić liczne uroczystości. Prezentacja historycznych technik walki, połączona z efektownym pokazem walki w pełnym uzbrojeniu. Możliwe jest również ubranie chętnego w zbroję by sam spróbował swoich sił w takim pojedynku. Istnieje możliwość wzbogacenia pokazu o prezentację czy wykład poświęcony jakiemuś zagadnieniu z przeszłości, np. pogadanka nt. rycerstwa w ramach urodzin dziecka etc.


Rycerskie urodziny – organizacja atrakcji w ramach urodzin w rycerskiej tematyce. Możliwe jest połączenie kilku atrakcji z naszej oferty, tak by dzieci zarówno dowiedziały się czegoś o dawnych czasach, jak i spróbowały strzelania z łuku, walki na miecze, czy zobaczyły na własne oczy walki w ciężkich średniowiecznych zbrojach.


Gra terenowa lub fabularna – atrakcja możliwa do zorganizowania w ramach dowolnej okazji. Tematyka oraz forma jest dostosowana do wieku i profilu uczestników. Dzieci w trakcie urodzin mogą np. odgrywać postaci i wspólnymi siłami odszukać wielki skarb. Osoby biorące udział w integracyjnym evencie w ramach gry terenowej sprawdzają zdobyte umiejętności oraz uczą się pracować w grupie, wzajemnie wspierać, a co za tym idzie budują wzajemne zaufanie i więzi.


Organizacja eventu dla firm lub osób prywatnych – jesteśmy w stanie od podstaw zorganizować dla państwa całą imprezę. Zapewniamy zarówno lokalizację (np. na jednym z polskich zamków), catering, napięty harmonogram rozrywek i aktywności, wieczorną zabawę przy muzyce czy w ramach potrzeb salę konferencyjną do przeprowadzenia prezentacji etc. Każda oferta przygotowywana jest indywidualnie, wg konkretnego zapotrzebowania.


Jeśli interesuje Cię nasza oferta skontaktuj się z nami za pomocą formularza. Możesz także zadzwonić pod numer: 32 726 25 33