Łuczniczy Paintball

Napinam cięciwę, celuję, strzał… pudło. Dobra, mam w zapasie jeszcze jedną strzałę. Biegiem wycofuję się za przeszkodę. Świst strzały obok głowy, uff. To moja ostatnia szansa, mam tylko jedną strzałę. Wychylam się, strzał. Przeciwnik wykonał unik, jest 5 kroków ode mnie, biegnie, ma strzałę. Ja nie mam. Co robić? Nogi za pas, trzeba ją zdobyć!

Chcesz przeżyć to na własnej skórze? Łuczniczy Paintball dostarczą Ci zupełnie nowych emocji. Gra zespołowa, która podbija serca na całym świecie. Połączenie paintballa z łucznictwem. Marzenie każdego dziecka. Jeśli nim już nie jesteś, czas go w sobie obudzić! Gra przeznaczona zarówno dla najmłodszych (10 lat) jak i dorosłych. Przyjemność strzelania z łuku wzbogacona o niesamowite emocje przy maksimum bezpieczeństwa, za niewielką cenę. Tutaj nie kupujesz amunicji, musisz ją zebrać z pola walki!

Łuki już napięte, czekamy na Ciebie!

Zobacz naszą ulotkę

KLIENT
Oferta skierowana jest przede wszystkim dla szkół i grup zorganizowanych. A może organizujesz festyn lub urodziny i chcesz zapewnić niezapomniane wrażenia swoim gościom? Jedynym wymogiem jest pole do rozgrywki. Mogą to być zarówno sale gimnastyczne, Orliki, boiska z murawą, lub duży trawnik. W przypadku przestrzeni otwartych bez siatek zabezpieczających, wokół pola (w promieniu ok 30m) nie powinny znajdować się budynki, parkingi itp.
Zabawa może się odbyć w miejscu Twojej wycieczki. Możemy zorganizować zawody miedzyszkolne lub gry terenowe. Zadzwoń lub wyślij pytanie, a my pomożemy dobrać odpowiednią ofertę.

ZASADY GRY
Zależnie od wielkości pola do rozgrywki tworzymy dwie drużyny od 2 do nawet 10 osób. Na polu znajduje się od 4 do 16 dmuchanych przeszkód. Każda z osób otrzymuje sprzęt (tj. maskę, łuk i 2 strzały). W standardowej rozgrywce gra polega na wyeliminowaniu drużyny przeciwnej. Trafiony uczestnik schodzi z pola walki pozostawiając strzały, które aktualnie ma w ręce. Jeśli uczestnik wystrzeli obie strzały startowe, musi zbierać strzały leżące na polu bitwy. Czas rozgrywki zazwyczaj nie jest dłuższy niż 10 min. W ofercie mamy wiele ciekawych zabaw oraz urozmaiceń, jak np. wprowadzenie do drużyny mieczników, wyposażonych w bezpieczne piankowe miecze.

BEZPIECZEŃSTWO
Strzały
Używamy tylko i wyłącznie strzał specjalnie stworzonych do tego typu zabaw. Bezpieczeństwo gwarantowane jest przez niemieckiego producenta IDV ENGINEERING i zostało wielokrotnie zweryfikowane przez zagraniczne testy, a także naszą firmę. Na końcu każdej strzały zamiast grotu znajduje się specjalna pacynka amortyzująca uderzenia. Pacynka mimo, że jest bardzo miękka, jest niezwykle odporna na bodźce mechaniczne. Nie da się jej rozerwać rękami lub zetrzeć strzelając np. w asfalt. Specjalny klej uniemożliwia ściągnięcie pacynki. Konstrukcja poduszki zapewnia bezpieczeństwo twarzy nawet bez użycia maski.
Promień strzały stanowi lekki pręt z włókna węglowego stosowany przy łucznictwie sportowym. Bardzo odporny na złamanie.
Uszkodzone strzały (co zdarza się niezwykle rzadko) natychmiastowo usuwane są z pola rozgrywki.

Łuki
Do zabawy używamy łuków sportowych o naciągu 20lbs (9kg). Jest to niewielka siła pozwalająca swobodnie napinać łuk nawet przez najmłodszych(8-10lat), pozwalająca jednocześnie oddać skuteczny, celny strzał do 20 m. Niewielki rozmiar łuku (ok 140cm) nie utrudnia rozgrywki.

Maski
Każdy uczestnik wyposażony jest w maskę, która zapewnia całkowitą ochronę twarzy. Maski przystosowane są do gry w paintballa. Ich konstrukcja pozwala wytłumić uderzenia o wiele silniejsze niż generuje strzała wystrzelona z naszych łuków.
Dodatkową zaletą naszych masek jest ich higiena. Nasze maski są myte i dezynfekowane po każdej zabawie. W przeciwieństwie do innych posiadają amortyzację w postaci miękkiej gumy. W tanich maskach są gąbki, które gromadzą brud i bakterie.

Czy trafienie boli?
Odczuwalne jest uderzenie, jednak o bólu nie można tutaj mówić. Dla porównania trafienie z broni ASG lub Paintball jest bolesne i pozostawia ślad w postaci siniaka a nawet krwiaka.
TRAFIENIE BEZPIECZNĄ STRZAŁĄ Z NASZYCH ŁUKÓW NIE BOLI I NIE POZOSTAWIA ŻADNEGO ŚLADU.

CENA
Cena ustalana jest indywidualnie. Zależna jest od odległości w jakieś znajduje się docelowe miejsce rozgrywki, od ilości osób oraz czasu zabawy. W cenę wliczone jest wypożyczenie sprzętu oraz instruktor i obsługa techniczna.


KONTAKT

Jeśli masz dodatkowe pytania lub interesuje Cię nasza oferta, napisz do nas. Możesz także zadzwonić pod numer: 32 726 25 33